تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


گلباران مزار شهدا در املش  

املشنيوز: بمناسبت "هفته بسیج" گلزار شهدای املش گلباران شد.
این مراسم پس از برگزاری زیارت عاشورا در مسجد شهدا با حضور اکثریت قریب به اتفاق مسئولان محلی شهرستان املش با شکوه خاصی برگزار و با شهدای دوران دفاع مقدس تجدید میثاق شد.

ادامه مطلب  

پنجاه سانتيمتر برف در ارتفاعات املش  

ارتفاع برف در بعضی از روستاهای ییلاقی املش به پنجاه سانتیمتر رسیده است.
ایرج رضایی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان املش  در گفتگو با خبرنگار "املش خبر" گفت: بارش برف پاییزی که از شب هنگام جمعه گذشته آغاز شده و همچنان با شدت کمتری ادامه دارد ولی ارتفاع آن در روستاهای مرتفع کوهستانی هلوچالک، شهرسمام، تماجان، سرتربت، سیاکوه و خصیل دشت به پنجاه سانتیمتر رسیده است.
 

ادامه مطلب  

ارتفاع برف درییلاقات املش به پنجاه سانتیمتررسید.  

ارتفاع برف در بعضی از روستاهای ییلاقی املش به پنجاه سانتیمتر رسیده است.
ایرج رضایی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان املش گفته بارش برف پاییزی که از شب هنگام جمعه گذشته آغاز شده و همچنان با شدت کمتری ادامه دارد ولی ارتفاع آن در روستاهای مرتفع کوهستانی  هلوچالک، شهرسمام، تماجان، سرتربت، سیاکوه و خصیل دشت به پنجاه سانتیمتر رسیده است.
رضایی گفت: ارتفاع برف در بقیه روستاها و مناطق ییلاقی شهرستان املش بین پانزده تا پنجاه سانتیمتر

ادامه مطلب  

بارش چهارمین برف پاییزی در ییلاقات املش 95  

در مناطق کوهستانی املش بین 5 تا 30 سانتیمتر برف بر زمین نشسته است.
به گفته ایرج رضایی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان املش بارش چهرمین برف پاییزی که از سحرگاه دیروز آغاز شد و پس از سفید پوش کردن مناطق مرتفع کوهستانی متوقف شده بود بارش دوباره ی آن از  نیمه شب گذشته با شدت بیشتری آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
رضایی گفته در مناطق کوهستانی شهرستان املش تاکنون بین 5 تا 30 سانتیمتر برف برزمین نشسته و راه های ارتباطی مرکز شهر املش تا خصیل

ادامه مطلب  

املش شهر هميشه محروم  

میگویند انقلاب در گیلان از املش شروع شد
شاید خیلی ها باور نكنند
چون در صحنه مبارزه نبودند
یا هنوز متولد نشده بودند
ولی واقعیتی است تا آنجا كه می دانم
شهرهای دیگر برای شركت در تظاهرات علیه طاغوت به املش میامدند
و شخصیتهای مهم از مبارزین املشی هم به چنین موضوعی كمك می كرد
شعارها برای ایجاد عدالت و آبادانی شهر بود
ولی چرا علیرغم تلاش زیاد مسولین و خواست مردم املش همچنان محروم است
روزی با یكی از دوستان در خیابان گفتگو می كردم
كاسب بود در بالا با

ادامه مطلب  

اجرای نمایش مذهبی با عنوان پاداش در املش 95  

نمایش مذهبی با عنوان پاداش در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش اجرا می شود.
به گفته سیدعباس موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش این نمایش مذهبی نوشته ی احمد امیری امام است و توسط محمود امیری امام کارگردانی می شود که از یکشنبه ششم آذرآغاز شده و تا چهاردهم ادامه دارد و علاقمندان می توانند برای تماشا ساعت چهار عصر به مجتمع فرهنگی هنری املش مراجعه کنند.

ادامه مطلب  

اطلاعیه مهم ورزشی املش  

باسلام و وقت بخیرخدمت همه علاقمندان به ورزش تنیس روی میزشهرستان املش، به اطلاع دوستان ( خردسال، نونهال، نوجوان و جوان) ( پیش دبستانی، دبستانی، متوسطه اول و متوسطه دوم ) علاقمند به شرکت درکلاس آموزش پینگ پنگ خانم قوام زاده برسانم که کلاس آموزش دختران پنجشنبه ها 9 تا 11 صبح و پسران 11 تا 12 و نیم ظهر در سالن ورزشی سرچور واقع در جنب خانه پینگ پنگ املش برگزار می شود. با توجه به مربیگری خانم قوام زاده از رشت، حضور مادران و سایر بانوان املشی داخل سالن ب

ادامه مطلب  

ویزیت رایگان سیامرزگوابراملش95 هفته بسیج  

به مناسبت هفته بسیج طرح ویزیت رایگان در روستای صعب العبور کوهپایه ای سیامرزگوابر املش اجرا شد.
به گفته اسداله علوی رئیس شبکه و مرکز بهداشت شهرستان املش روستای سیامرزگوابر با 19 خانوار یا 51 نفر جمعیت از روستاهای قمر مرکز بهداشتی درمانی حاجی آباد و از روستاهای صعب العبور کوهپایه ای املش جنوبی است که یک اکیپ از اعضاء بسیج جامعه پزشکی شهرستان املش امروز به مناسبت هفته بسیج با حضور در این روستا و استقرار در مسجد محل 20 نفر از اهالی که اکثریت قریب

ادامه مطلب  

اعتبارات عمرانی شهرداری املش95  

اعتبارات عمرانی شهرداری املش امسال بیش از سه میلیارد ریال افزایش یافته است.
بابک ریحانی شهردار املش با اعلام این مطلب گفت: 7 میلیارد و 740 میلیون ریال اعتبار عمرانی از منابع مختلف دولتی امسال برای اجرای هفت پروژه به شهرداری املش اختصاص یافته است که سه میلیارد و 450 میلیون ریال بیشتر از میزان پارسال است.
ریحانی گفت: از مجموع این میزان اعتبار یک میلیارد و 990 میلیون ریال برای آسفالت کمربندی املش، سه میلیارد و 100 میلیون ریال برای روکش آسفالت خیابان

ادامه مطلب  

اطلاعیه مهم ورزشی املش  

مسابقه پینگ پنگ نکوداشت هفته بسیج ویژه دانش آموزان پسر مقطع ابتدایی شهرستان املش
ساعت ده و نیم صبح پنج شنبه چهارم آذر در سالن ورزشی سرچور املش به سرپرستی سرکارخانم فریبا قوام زاده مربی صاحب نام فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران و جمعی از اعضاء هیأت پینگ پنگ شهرستان املش.
به همراه داشتن راکت و توپ سه ستاره پینگ پنگ و پوشش لباس و کفش ورزشی الزامی است.
به چهار نفر برتر این دوره از مسابقات در مراسم نماز عبادی سیاسی جمعه پنجم آذر در مصلای

ادامه مطلب  

برگزاری اردوی عملی آمادگی دفاعی املش95  

اردوی عملی آمادگی دفاعی در پانزده واحد آموزشی شهرستان املش اجرا شد.
به گفته سرهنگ پاسدار سیدجعفر حسینی فرمانده سپاه ناحیه املش به حوزه شهید فهمیده (دانش آموزی) و با همکاری اداره آموزش و پرورش به ویژه مدیران مدارس مرحله اول اردوی عملی آمادگی دفاعی در پانزده واحد آموزشی این شهرستان اجرا شد.
قرمانده سپاه ناحیه املش گفت: 489 دانش آموز دختر و پسر از مقطع متوسطه دوم با مباحث اطفاء حریق، پدافند غیرعامل، عملیات نجات و آشنایی با آرمان های شهدا زیر نظ

ادامه مطلب  

خسارت ناشی ازتندباداملش95  

تندباد شدید در املش یاعث ریزش پنج تا پانزده درصد محصولات مرکبات و ریزش بخشی از شیروانی یک منزل مسکونی در شهرستان املش شد.
اسماعیل محمودی فرماندار املش گفت: تندباد شدید که از نیمه شب گذشته مناطق مختلف این شهرستان اعم از کوهستانی، کوهپایه ای و جلگه ای را فراگرفته شدت آن در سحرگاه امروز به حدی بود که باعث ریزش پنج تا پانزده درصد از محصول مرکبات به ویژه پرتغال از روی درخت شده و بخشی از شیروانی یک منزل مسکونی در شبخوسلات مرکز شهر رانکوه شد.
 فرما

ادامه مطلب  

گلباران مزارشهدادراملش95  

به مناسبت هفته بسیج با حضور مسئولان محلی مزار شهدای املش گلباران شد.
این مراسم پس از برگزاری زیارت عاشورا در مسجد شهدا با حضور اکثریت قریب به اتفاق مسئولان محلی شهرستان املش با شکوه خاصی برگزار و با شهدای دوران دفاع مقدس تجدید میثاق شد.

ادامه مطلب  

افتتاح دو واحد خانه هلال روستایی دراملش95  

دو واحد خانه هلال روستایی در شهرستان املش افتتاح شد.
به گفته سرکارخانم اکرم پاکزاد رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان املش با حضور امام جمعه و فرماندار املش خانه هلال در روستاهای دعوی لات البرز و کشکلایه از بخش مرکزی املش افتتاح شد تا از ظرفیت اعضاء، داوطلبان و سایر خیرین محلی در هنگام حوادث و سوانح پاسخگوی مناسبی باشد و همچنین زمینه ی حضور و مشارکت واقعی و مؤثر اقشار مختلف جامعه را در فعالیت های امدادی، بشردوستانه، و ارائه خدمات اجتماعی و عام ا

ادامه مطلب  

عباسی نماینده مردم املش و رودسر  

عباسی نماینده مردم املش و رودسر، به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان انتخاب شد.
اسدالله عباسی نماینده مردم املش و رودسر در خانه ملت امروز با کسب اکثریت آراء نمایندگان گیلان به عنوان دومین رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
قبل از این مهرداد بائوج لاهوتی رییس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت بود.

ادامه مطلب  

خسارت دو میلیارد ریالی تندباد امروز درشهرستان املش95  

وزش تندباد شدید در شهرستان املش دو میلیارد ریال خسارت برجای گذاشت.
یونس محمودی فرماندار املش گفت: وزش تندباد شدید کم سابقه دیشب و امروز باعث تخریب سربندی دو واحد مسکونی در شهر رانکوه به میزان پنجاه درصد و دو واحد دیگر در همین شهر به میزان ده درصد شد.
فرماندار املش گفت: شدت وزش تند باد سحرگاه و صبح امروز به حدی بود که بخشی از بهارخواب یک ساختمان مسکونی را در شهر رانکوه منجر به پرتاب پنجاه متر آن سوی خیابان نمود که هنگام سقوط به یک ماشین سواری پ

ادامه مطلب  

مراسم ویژه 28 صفر در مسجد اعظم املش آذر95  

اخلاق نیکوی پیامبر گرامی اسلامی باعث موفقیت وی در انجام رسالت او شد.
حجةالاسلام والمسلمین محمد صفری امام جمعه املش در مراسم ویژه 28 صفر سالروز رحلت پیامبر(ص) و امام حسن مجتبی(ع) در مسجد اعظم املش گفت: پیامبر گرامی اسلام(ص) با اخلاق خویش سخت ترین انسان ها را به بهترین راه و سعادت راهنمون کرد و حتی صدای پیامبر را در دورترین نقاط دنیا شنیده می شود و این ناشی از اخلاق حسنه و شایسته ی پیامبر است و لحظه لحظه ی دوران نبوت پیامبر اسلام(ص) برای ما درس خود

ادامه مطلب  

حریق نیمه شب گذشته در کوچه رهبری املش95  

در یک اتفاق ناگوار حریق دو واحد مسکونی در مرکز شهر املش طعمه حریق شدند و به کلی سوختند.
به گفته رسول پاکیزه مسئول ایستگاه آتش نشانی املش ساعت یک بامداد امروز دو واحد مسکونی قدیمی با مصالح از نوع چوب متعلق به یک شهروند املشی واقع در کوچه شهید ربانی خیابان شهید دستغیب به دلایل نامعلوم طعمه حریق شد و به کلی سوخت و در مجموع 800 میلیون ریال خسارت برجای گذاشت.
پاکیزه گفت: 12 آتش نشان و راننده به همراه 6 دستگاه خودروی آب پاش و آتش نشانی از املش، رانکوه،

ادامه مطلب  

افتتاح مسکن محرومین دراملش به همت بسیج سازندگی سپاه95  

همزمان با هفته نکوداشت بسیج در شهرستان املش سه واحد مسکن محرومین افتتاح شد.
به گفته سرهنگ پاسدار سیدجعفر حسینی فرمانده سپاه ناحیه املش سه واحد مسکن محرومین برای سه خانواده سه نفره تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان هریک با پنجاه متر مربع زیربنا و در مجموع با 750 میلیون ریال اعتبار که 600 میلیون ریال آن هدیه مقام معظم رهبری است و بقیه ی آن از محل کمک های خیرین محلی تأمین شده، صبح امروز با حضور مسئولان محلی در روستاهای کهنه گویه سفلی از بخش رانکو

ادامه مطلب  

توزیع رایگان تانکرهای ذخیره آب بین مددجویان کمیته امداد درییلاقات رانکوه املش  

290 تانکر ذخیره آب شرب 200 لیتری به صورت رایگان بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ساکن مناطق کوهستانی املش توزیع شد.
به گفته حسین ملکی قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان املش 290 تانکر ذخیره آب شرب 200 لیتری هر یک به ارزش 104 هزار تومان و در مجموع به ارزش 30 میلیون 160 هزار تومان به صورت رایگان بین مددجویان تحت پوشش این نهاد انقلابی ساکن روستاهای ییلاقی دو دهستان کجید و سمام بخش رانکوه این شهرستان توزیع شد.
ملکی گفت: این تانکرها بین خانواده

ادامه مطلب  

کشت دوم در املش 95  

2437 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان املش امسال به زیر کشت دوم رفته است.
مسعودامیربنده ای مدیر جهاد کشاورزی املش گفت: راتون، پاچ باقلا، شبدر، سبزیجات غده ای و سبزیجات برگی از جمله محصولات کشاورزی است که کشاورزان املشی در نیمه دوم سال جاری در قالب کشت دوم به آن روی آورده اند.
امیربنده ای گفت: راتون که در زبان محلی به آن ورزاکی گفته می شود؛ امسال به علت شرایط جوی مساعد پس از برداشت محصول اول و بالا بودن نرخ برنج در بازار، از مجموع 3500 هکتار از شالیز

ادامه مطلب  

تجلیل ازعوامل اجرایی سرشماری نفوس و مسکن شهرستان املش95  

شهرستان املش در هشتمین دوره سرشماری نفوس و مسکن رتبه اول استان را از آن خود کرده است.
یونس محمودی در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی سرشماری نفوس و مسکن این شهرستان که صبح امروز در فرمانداری املش برگزار شد؛ گفت: شهرستان املش با 469 و نیم کیلومتر مربع وسعت دو شهر و دو بخش و پنج دهستان که دو دهستان و دو سوم مساحت این شهرستان مناطق کوهستانی است که 1300 خانوار در 36 روستای ییلاقی آن ساکن اند.
فرماندار املش گفت: هشتمین دوره سرشماری نفوس ومسکن که در دو ماه م

ادامه مطلب  

جلسه شورای فرهنگ عمومی املش95  

تشکیل دو کمیته جوانان نخبه و خیرین املشی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان املش مصوب شد.
در چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان املش که به ریاست حجةالاسلام والمسلمین محمد صفری امام جمعه این شهرستان در سالن جلسات فرمانداری و با حضور یونس محمودی فرماندار و سایر اعضاء شورای فرهنگ عمومی املش برگزار شد؛ تشکیل کمیته نخبگان جوان با حضور جوانان نخبه این شهرستان در زمینه فرهنگ و خیرین املشی از قشر اصناف، ادارات و سایر قشرهای مردم در شهرستان ام

ادامه مطلب  

املش و پاركي كه اعتبار ندارد  

املش شهری در حاشیه دریای خزر
از طرف جنوب به كوهستان و از ناحیه شمال به دریای خزر
مردمان زحمتكش و كم توقع
گاهی در گوشه ای از تنها پارك داخل شهر می نشینند و از خاطرات گذشته گفتگو می كنند
اطاق سرا
پاركی كه بعد از انقلاب بنام كوچك خان معروف شد 
شاید بخاطر همسایگی پارك به محل سكونت خوانین گذشته املش
نام پارك را كوچك خان گذاشتند
پاركی كوچیك بنام كوچك بزرگ
شاید مساحت پارك حدود 2000 متر مربع باشد
خیلی خنده آور است دقیقا به اندازه آبنماههای بعضی از پارك

ادامه مطلب  

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی و تجلیل از کتابخوانان برتر املش  

بیش از پانصد نفر از شهروندان املشی در هفته کتاب، عضو جدید کتابخانه های عمومی شهرستان املش شده اند.
سیدمهدی علوی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان املش در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان که به ریاست اسماعیل درویش معاون فرماندار در فرمانداری املش برگزار شد؛ گفت: از 22 آبان آغاز هفته کتاب تاکنون 504 نفر از شهروندان املشی در کتابخانه های عمومی این شهرستان عضو جدید شده اند.
علوی گفت: از مجموع 1912 عضو کتابخانه های عمومی شهرستان املش، 8

ادامه مطلب  

محفل قرآنی در مسجدشهدای املش95  

محفل انس با قرآن در مسجد شهدای املش برگزار شد.
این محفل معنوی در دو بخش تلاوت قرآن توسط بهرام حق پرست از قاریان کشوری و حفظ جزء سی قرآن توسط چهار نوجوان املشی به نام های احمدرضا سعیدی، امیرحسین سبحانی نسب، امیرمحمد شبو و سینا عینی شب گذشته در مسجد شهدای املش برگزار شد.

ادامه مطلب  

عملكرد جهيزيه کمیته امداد املش  

یکی از خیرین محترم خارج از شهرستان املش به یک نوعروس از خانواده های طرح محسنین مبلغ 50/000/000 ریال  معادل پنج میلیون تومان کمک جهیزیه نقدی اهدا نمودند. ضمناً در 8 ماهه سال جاری تعداد 27 مورد جهیزیه بمبلغ 540/000/000  ریال به نو عروسان و تعداد 10 مورد بمبلغ 200/000/000  ریال به زنان ازدواج مجدد و تعداد 9 مورد بمبلغ  90/000/000  به نو دامادان  پرداخت گردیده و تعداد 38  نوعروس و نو داماد در نوبت دریافت کمک قرار دارند.
 

ادامه مطلب  

برگزاری کشتی گیله مردی در بخش رانکوه شهرستان املش  

به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان املش:مسابقه کشتی گیله مردی در روز جمعه مورخ 95/6/5 با حضور قهرمانان گیلان و مازندران و با حضور جمعیت مشتاق طرفداران این رشته در روستای گرکرود از توابع بخش رانکوه شهرستان املش برگزار گردید که در پایان حسن رمضانی عنوان قهرمان برتر را از آن خود نمود.

ادامه مطلب  

ايت اله قرباني: هشیار باشیم تا فریب خائنین در لباس بسیجی و روحانی را نخوریم!!  

املشنيوز:  آیت اله زین العابدین قربانی نماینده ی ولی فقیه استان گیلان، صبح امروز در دیدار فرماندهان و اقشار بسیج استان گیلان؛ بسیج را شجره ی طیبه ای نامید که همه ساله میوه می دهد، و اظهار داشت: زمانی که برف باشد این بسیجیان هستند که مخلصانه راه را برای عبور باز میکنند، ...

ادامه مطلب  

قدمت ۳۰۰۰ ساله املش نیازمند توجه همگان/استفاده از نمادهای تاریخی در بلوارهای سطح شهر  

آثار تاریخی کشف شده در شهرستان املش قدمت ۳۰۰۰ سال این شهرستان نشان میدهد و تلاش مسئولین  برای معرفی گذشته تاریخی این آثار را می طلبد.به گزارش خبرنگار املش ما ، شهرستان املش با ۲۲۰ اثر ثبت شده و قدمت ۳۰۰۰ ساله در نگاه تاریخ شناسان شهرستانی پر پتانسیل شمرده میشود.از آثار پیش از میلاد این شهرستان گرفته تا آثاری به دوران اسلامی و پس از آن که همه و همه خود به لایه های عظیم تاریخی مردمان آن اشاره دارد.
بناهای تاریخی ثبت شده در املش را میتوان شامل

ادامه مطلب  

یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی املش 95  

دانش آموزان با خوب درس خواندن و خوب عمل کردن به دستورات دین اسلام، در آینده انسان های خوشبخت و سعادتمندی می شوند.
حجةالاسلام والمسلمین محمد صفری امام جمعه املش در مراسم یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی این شهرستان که در آستانه سالروز شهادت امام رضا(ع) در دبستان دخترانه شهید پاهکیده با حضور دانش آموزان و معلمان این مدرسه و جمعی از اولیاء برگزار شد؛ گفت: برگزاری مراسم یادواره برای شهدا یک کار بزرگ معنوی است.
امام جمعه املش گفت: برگزاری مراسم

ادامه مطلب  

کشف ۱۴ گور از دوره پارتی و ساسانی در املش  

 
کشف ۱۴ گور از دوره پارتی و ساسانی در املش

دومین فصل از پژوهش های میدانی در مجموعه باستانی استقراری و گورستانی لیارسنگ بن - املش به کشف 14گور از دوره های پارتی و ساسانی منجر شد.
 

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، ولی جهانی سرپرست هیأت باستان شناسی با اعلام این خبر گفت: دومین فصل از مطالعات باستان شناختی در مجموعه باستانی استقراری و گورستانی لیارسنگ بن از توابع بخش رانکوه شهرستان املش که از 17 اردیبهشت ماه 1395 ، با هدف نجات بخشی آثار فرهنگی

ادامه مطلب  

درخواست از شورای اداری شهر املش جهت سرکشی از روستای بیله لنگه  

با توجه به اینکه دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی عزم خود را جزم کرده و با همت و تلاش مضاعف خودتوانسته اند برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی را به دورترین و محرومترین نقاط کشور و بالاخص قشر زحمتکش و تولید کننده کشور یعنی روستاییان عزیز برسانند (خدماتی از قبیل برق.گاز.آب سالم.بهداشت.جاده و...)ولی ما اهالی روستای بیله لنگه که شغلمون دامداری و کشاورزی هست وروستامون در 4کیلومتری شهر املش واقع شده بدلیل شاخص جمعیتی پایین روستاتاکنون از برخی از این

ادامه مطلب  

جاذبه های گردشگری شهرستان املش  

 
 


جاذبه های گردشگری شهرستان املش 
جاذبه های گردشگری شهرستان املش
فهرست جاذبه های فرهنگی، تاریخی، طبیعی شهرستان املش
 
 
اقتصاد این منطقه بر پایه كشاورزی و دامداری است ازمحصولات مهم كشاورزی می توان چای ،برنج و گندم را نام برد ،ساكنین جلگه به پرورش گاو،طیور و كرم ابریشم مشغولند و درمناطق كوهپایه ای و كوهستانی به پرورش زنبور عسل می پردازند .ضمنا سه شنبه بازار املش نمونه قابل توجهی از بازارهای هفتگی سنتی در گیلان است كه نقش بسزایی در رونق

ادامه مطلب  

جلسه هفته بسیج املش 95  

سه میلیارد و 700 میلیون ریال تسهیلات بانکی به 41 بسیجی متقاضی در شهرستان املش پرداخت شده است.
سرهنگ پاسدار سیدجعفر حسینی در جمع مدیران دستگاه های اجرایی و رؤسای ادارات این شهرستان به مناسبت نکوداشت هفته بسیج در سالن جلسات فرمانداری که فرماندار هم حضور داشت با اعلام این خبر گفت: از مجموع این میزان تسهیلات بانکی، 3 میلیارد ریال در قالب اقتصاد مقاومتی و 700 میلیون ریال هم در قالب صنایع تبدیلی پرداخت شده است.
فرمانده سپاه ناحیه املش گفت: این میزان

ادامه مطلب  

اعتبارات و پروژه های عمرانی سپاه ناحیه املش 95  

140 میلیارد ریال اعتبار از محل هدیه مقام معظم رهبری برای محرومیت زدایی دهستان ییلاقی سمام در بخش رانکوه شهرستان املش اختصاص یافته است.
 سرهنگ پاسدار سیدجعفر حسینی فرمانده سپاه ناحیه املش به مناسبت هفته بسیج در جمع خبرنگاران این شهرستان گفت: از محل هدایای مقام معظم رهبری برای محرومیت زدایی صد دهستان در سطح کشور اعتبارات ویژه اختصاص یافته که سه دهستان در شهرستان های املش، تالش و رودبار سهم گیلان است که از بین پنج دهستان شهرستان املش، دهستان

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام