تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


حامد همایون - چترِ خیس  

حامد محمودزاده یا حامد همايون ، مسئله این است !
حامد همايون - چترِ خیس ریتم : 2/4
دانلود آکورد  |  دانلود آهنگ
ترانه سرا : محمدرضا نظری  /  آهنگساز : حامد همايون تنظیم کننده : سامان امامی  /  میکس و مسترینگ : محمد فلاحی
[Am  -   Em - Dm  ]
 Am        Dm   Em                            Am       Am         Dm    Em            Am                  
دستم تو دستِ یاره ، قلبم چه بیقراره ... به به ، به به چی میشه امشب ، بارون اگر بباره
G                                       Am

ادامه مطلب  

خوابم نمیبره  

 نکنه میخواد ازدواج کنه؟نکنه دوباره اون دخترو میخوان براش بگیرن و این بار کم آورده و میخواد قبول کنه؟نکنه؟
دارم دیوونه میشم
خدایا خودت یه کاری بکن
میترسم
احتمالا الآن داداش و خواهراش برگشتن و به واسطه ازدواج خواهرش رفت و آمدشون با اون دختر زیاد شده...نکنه بخواد باهاش ازدواج کنه و تحت تاثیر حرف اعضای خانوادش باشه؟نکنه؟
خدایا تو یه کاری کن اون دختره هپ خوشبخت بشه و ازدواج کنه اما خدایا تو از علاقه چندین و چندسالم به همايون خبر داری....همايون س

ادامه مطلب  

بازخوانی قطعات پدر توسط همایون شجریان  

همايون شجریان قطعات پدر را بازخوانی می کند


ساعت 24- «همايون شجریان» خواننده موسیقی سنتی ایرانی گفت که در آینده نزدیک، آثار موسیقایی پدرش، استاد محمدرضا شجریان را با صدای خود اجرا خواهد کرد.
 شرکت «دل آواز» که متعلق به محمدرضا و همايون شجریان است، امروز یکشنبه به نقل از همايون شجریان افزود: « قصد دارم در آینده نزدیک قطعه ها و کارهای پدر را با گروه سیاوش اجرا کنم.»
همايون شجریان گروه «سیاوش» را در سال 1392 و در سال‌هایی که استاد شجریان اجرای صح

ادامه مطلب  

این روزها....  

خودم قشنگ میفهمم که چقد حساسم، نه نسبت به همه چی،نسبت به همايون 
حس دوس داشتن شدیدش دیوانم کرده رو به جنونم 
الان که آنلاینه و چیزی نمیگه داره دیوونم میکنه همش سعی میکنم با کتاب خوندن و حرف زدن با بچه ها و...یه جوری خودمو سرگرم کنم اما لحظه به لحظه منتظرم صدای پی ام مخصوص خودش بیاد و یه چیزی بگه...
خیلی سختمه خییییلی....
 

ادامه مطلب  

480-∞  

بیا توی هشتادمین ماهگرد باهم بودنمون بریم دریا؛چترِ خیسِ حامد همايون پلی کنیم.."دستم تو دست یاره.."دست همو بگیریم.."قلبم چ بیقراره..به به..چی میشه امشب..بارون اگر بباره"بارون بزنه..بخندیم..."یه چتر خیس و دریا کنار و پرسه های عاشقانه..زل میزنم تو چشمای مستت.."غرق ظلمت چشات شم.."سر روی شونت میگذارم بی بهانه"برام بخونی"میخوامت..خانومم.."زمزمه کنیم.."با عشقت آرومم آروم آرومم.."هشتمین ماهگردمون هم شد عشق من...

ادامه مطلب  

روشنگری چیست؟  

 
- شعار روشنگری این است: جسارت آن را داشته باش که فهم خود را به کار گیری
- انقلاب شاید بتواند به خودکامگی فردی و سرکوبگری سودپرستانه و یا خودکامانه پایان دهد. امّا هرگز نمی تواند شیوه اندیشیدن را چنان که باید اصلاح کند؛ برعکس به جای پیش داوری های کهنه رشته ای از پیش داوری های تازه در گردن توده های اندیشه باخته می افکند
(امانوئل کانت، مقاله روشنگری چیست؟، ترجمه همايون فولادپور)
 

ادامه مطلب  

روزهای پر کار همایون شجریان  

روزهای پر کار همايون شجریان.
از دعوت به ارکستر ملی و اپرای خیام تا تور کنسرت هوای گریه در استرالیا.
 
 
وب سایت هواداران استاد محمد زضا شجریان:
فریدون شهباریان همايون شجریان را به ارکستر ملی دعوت کرد.
 
رهبر ارکستر ملی با اشاره به تازه ترین فعالیت های اجرایی این مجموعه موسیقایی از برگزاری تازه ترین کنسرت این ارکستر با اجرای آثار قدیمی محمدرضا شجریان به خوانندگی همايون شجریان خبر داد.
 
فریدون شهبازیان در گفتگو با خبرنگار مهر توضیح داد: بنده

ادامه مطلب  

دلم فرياد ميخواهد ولي در انزواي خويش‌!  

همین چند روز پیش بود كه خوابشو دیدم ! "ح رو میگم" .. خوابی بسیار خوب ... پر از احساس خوب بودم .. پر از نشاط بودم كنارش، با اینكه توی خواب هم خیلی خوب میدونستم ما همپای هم نیستیم و اون به جای دیگه ای تعلق داره !
رفت و امد بود ... یه جایی بودیم ... استاد هم بود .. و من یه جورایی مراقب رفتارم هم بودم ..
بعد نشسته بودیم سر یه میز ... اون هم كنارم بود .. من سعی میكردم فاصله مو نگه دارم، چون لحظه به لحظه اش یادم بود و اگاه بودم كه اون یه عروس داره كه تو خونه منتظرشه و ب

ادامه مطلب  

دشتي ، شور ، چهارگاه ، همايون در نوحه هاي مردم استهبان  

   
مراسم سنتی معروف به "چكچكو" همه ساله بعد از ظهر عاشورا در میدان مركزی شهر استهبان و با حضور انبوه مردم برگزار می شود . در این آیین ، تعداد زیادی از مردان عزادار دو تكه چوب به قطر حدود ده  و طول هفت سانتیمتر را در دو دست گرفته و با حركاتی موزون و بصورت حلقه ای بزرگ دور میدان را منظم و قدم به قدم با ریتم نوحه ، می چرخند و دو تكه چوب را به وزن نوحه به هم می كوبند . به اعتقاد مردم ، صدای چك چك چوبها ، تداعی كننده صدای سم اسبهای دشمنان امام حسین است

ادامه مطلب  

آواز دشتی  

همايون شجریان, [۱۹.۰۷.۱۶ ۲۱:۵۵]شعرارسالینام شعر : خطردر دستگاه ،شور ،آواز دشتیسحر گه بلبلی بر شاخه ساریچنین گفتا حکایت با نگاریکه ای مه رو بیا با ما وفا کنجفا باشد بر عاشق بیقراریبنالم روز و شب از سوز هجران تو بر بالین ما کی سر گذاریمن از بهر تو سرگردان و نالانچرا با ما سر یاری ندارینظر کن لحظه ای بر ما زاحسانکه تا آه از نهاد ما بر آریشدم افسون آن روی چو ماهتمرا در بر نشان اینک کناریبهاران در حضورت شادمانمخزان باشد کنارت نو بهاریالا صالح تو در

ادامه مطلب  

دیالوگ های ماندگار  

‍ (http://axnegar.fahares.com/axnegar/3x6yjtEJeY7DGW/2268140.jpg) فرهاد: همیشه حواسم پرت بود... اما نه از تو... همیشه حواسم جمع تو بود گلی ! اسم تو آرومم میکرد... تو "الف" بودی، من "ی" !... " گیله گل ابتهاج" ، "فرهاد یِروان"گلی: اصن یادم نیست... عجیبه !فرهاد: هرچی تو دوس داشتی رو دوس داشتم... اون روز رو یادمه که خانم معلم پرسید: "هرکسی از چیه زمستون خوشش میاد ؟"... همايون خله گفت: از شیر سرد... لاله گفت: از دماغ هویجی آدم برفی... پانته آ گفت: از برف... یاسمن گفت: از هیچیش !... ناهید گفت: از سرما خو

ادامه مطلب  

ساخت فیلم سارا و آیدا  

فیلمبرداری فیلم سینمایی «سارا و آیدا» این روزها در خیابان های تهران ادامه دارد.
 فیلمبرداری «سارا و آیدا» جدیدترین فیلم مازیار میری این روزها در خیابان های تهران ادامه دارد و تاکنون ۴۰ درصد از فیلمبرداری این فیلم در تهران به پایان رسیده است، همچنین بیشتر بازیگران پروژه جلوی دوربین رفته اند.
پگاه آهنگرانی در این فیلم نقش آیدا و غزل شاکری در نقش سارا بازی می کنند. این ۲ بازیگر از شخصیت های اصلی قصه هستند.
«سارا و آیدا» یک فیلم اجتماعی محسوب م

ادامه مطلب  

ز دوست داشتنی ترین موجود دنیای من  

این روزهایی که نیستی میفهمم تو چه غنیمت بزرگی هستی برایم همیشه
با تمام کوچکیت،چقدر بزرگ
چقدر صبور
چقدر محکم
دلم قنج میرود برای اینکه در اتاق را باز کنم و تو را در حال چرخیدن و آهنگ گوش دادن ببینم و صورتت تمام شعر را بازی کند
برای اینکه به تو گیر بدهم و هی باهم مثلا بد اخلاقی کنیم و ولی آخرش چه
بنشینیم و با هم فیلم نگاه کنیم و هی کیف کنیم(از بس که سلیقه هامان یکی س)
با هم کافیمیکس بخوریم و فکر کنیم چقدر خفنیم:))
یادت است میگفتم برو توی هال و اندازه

ادامه مطلب  

آثارِ برگزیده موسیقیِ ایران_بخشِ دوم_ حفظ و اشاعه_ دومین و آخرین سی‌دی  

همانگونه که قول داده بودم امروز بخش دومِ این  کلکسیون _ دومین قسمت که شاملِ ۲ سی‌دی از حفظ و اشاعه است_ دومین و آخرین سی‌دی را تقدیمِ حضورتان می‌‌کنم.
قسمت‌هایِ دیگر_شاملِ ۳سی‌دی از استادِ بزرگ_حسین طاهر زاده،۲سی‌دی از استادِ همیشه زنده رضا قلی خان ظلی ،۱۰ سی‌دی ،مجموعه آثارِ امین الله خان رشیدی را در روز‌هایِ آینده در اختیارتان قرار می‌‌دهم.
مثنویِ همايون
آلمان
بیست و سومِ نوامبر۲۰۱۶
 
 
 
 
 
http://s8.picofile.com/file/8275857700/HEFZ_VA_ESHAE_2_masnaviye_homayoon

ادامه مطلب  

آثارِ برگزیده موسیقیِ ایران_بخشِ دوم_جلال تاج اصفهانی_ دومین سی‌دی  

همانگونه که قول داده بودم امروز بخش دومِ این  کلکسیون _قسمتِ نخستین که شاملِ ۳ سی‌دی از استاد جلال تاج اصفهانی‌ است_سی‌دی  دوم را از ارشیوِ خودم در اختیارتان قرار می‌‌دهم.
قسمت‌هایِ دیگر_شاملِ ۳سی‌دی از استادِ بزرگ_حسین طاهر زاده،۲سی‌دی از استادِ همیشه زنده رضا قلی خان ظلی ،۱۰ سی‌دی ،مجموعه آثارِ امین الله خان رشیدی_و ۲سی‌دی که از اجرا‌هایِ حفظ و اشاعه است را در روز‌هایِ آینده در اختیارتان قرار می‌‌دهم.
مثنویِ همايون
آلمان
دهمِ ن

ادامه مطلب  

آثارِ برگزیده موسیقیِ ایران_بخشِ دوم_ حفظ و اشاعه_ سی‌دی نخستین  

همانگونه که قول داده بودم امروز بخش دومِ این  کلکسیون _ دومین قسمت که شاملِ ۲ سی‌دی از حفظ و اشاعه است_سی‌دی نخستین را تقدیمِ حضورتان می‌‌کنم.
قسمت‌هایِ دیگر_شاملِ ۳سی‌دی از استادِ بزرگ_حسین طاهر زاده،۲سی‌دی از استادِ همیشه زنده رضا قلی خان ظلی ،۱۰ سی‌دی ،مجموعه آثارِ امین الله خان رشیدی_و ۲سی‌دی که از اجرا‌هایِ حفظ و اشاعه است را در روز‌هایِ آینده در اختیارتان قرار می‌‌دهم.
مثنویِ همايون
آلمان
بیست و دومِ نوامبر۲۰۱۶

 
http://s8.picofile.c

ادامه مطلب  

حمله راهزنان به گرکویه جعفرقلی.رضا جوزدانی.علی نقی چی.  

آغاز درگیری راهزنان با مردم گركویه
پدر بزرگ پدرم هم این خاطره ها را تعریف کرده بود و علت حمله نکردن راهزنان به روستای پیکان را تیراندازان زبردست و مردم شجاع آن دوران عنوان کرده بود.
در شامگاه یكی از روز های خرداد ماه سال 1297خورشیدی نزدیك به پانصد سوار و تفنگدار به فرماندهی جعفرقلی چرمهینی و رضا خان جوزدانی به همراهی شجاع همايون دهكردی و علینقی چی از راه میان كوه كلاه قاضی خود را به روستای محمدآباد رسانیدند. در آن سال حاج میرزا محمد امین صفوی

ادامه مطلب  

نقش و تاریخچه_مختصری از ساز‌هایِ خارجی‌ در موسیقیِ ایرانی‌  

به زودی در همین تار نما_مختصری در موردِ نقشِ ساز‌هایِ خارجی‌ در موسیقیِ ایرانی‌ اشاره خواهم داشت و تاریخچه مختصری از این ساز‌ها به عرضِ شما خواهم رساند،نمونه‌ها ای‌‌ نیز ارائه خواهم داد.
اولین موردِ این اشارات،سازِ پیانو خواهد بود و یکی از نایاب_ و نادر‌ترینِ اسنادِ صوتیِ این سازِ زیبا را از ارشیوِ خصوصیِ خودم در اختیارتان قرار خواهم داد.
با ما همکاری کنید_اگر اسنادِ صوتی در اختیار دارید،با همه به اشتراک بگذاریم.
موسیقیِ وطنِ ما به ای

ادامه مطلب  

ستارگان از نحوه ورودشان به سینما می گویند  

 

تعداد بازدید : 606
روزی که بازیگر شدیم
 
 احمد صبریان sabrian@khorasannews.com

28/7/95
درخشیدن، مطرح شدن، ستاره بودن، محبوبیت، پرطرفدار بودن یک بازیگر سینما یک شبه و یک روزه اتفاق نمی‌افتد و به آن آسانی که برخی فکر می‌کنند نیست. به قول دیالوگ معروف فیلم «شب یلدا»ی کیومرث پور احمد:« همه چی برمی‌گرده به قبل، قبل و قبل ترش.» قبل و قبل و قبل‌تر از آن روزی که ستاره‌ای برای نخستین بار به چشم تماشاگر بیاید و برجلد مجلات و نشریات برود. برخی معتقدند این روزها فق

ادامه مطلب  

میلادت همایون آهو  

سلام آهو
سلام سلام صب بخیر
 
انگاار دیروز بود کلاغ ها خبر اومدنتو دادن
 
اصلا غیر تولدت همین آخرای شهریور بود گفتی مسافرتم و ... ینی تولد آشناییمونم هست
خیلی خیلی دلم گرفته
تولد امسالت باید کنارت بودم
خدا چ کردی باهام خدااا خوردم کردی خووورد
 
آهو جان ان شا الله ک امروز خیلی بهت خوش بگذره خیلییی
 
 
 
ب قوووول خووودت
 
ددددستتتت دسسست ججججیغغغغغغغغغغغغغغغغغغ هووووووووووووووووووووووووووووووراااااااااا
 
 
 
تووولدت مبااااااااااااااااااا

ادامه مطلب  

 

گزارش از حبیب کریمی روزنامه نگار پیش کسوت و از دانش آموختگان مدرسه دارالفنون وکارشناس حقوقی است   دکتر محسن محبی دانش آموخته دارالفنون واستاد دانشگاه بعنوان یکی از داوران دیوان بین المللی لاهه برای  مدت شش سال انتخاب شد که این مدت قابل تمدید میباشد ، دکتر محبی که دارای دکترای حقوق بین الملل است بمانند سایر داوران دیوان لاهه در مورد اختلاف دوجانبه بین المللی نظر می دهدوبنا بر اساسنامه دیوان لاهه نقش قابل ملاحظه ای در معرفی قضات دیوان بین

ادامه مطلب  

شجریان سلطان آواز ایران  

از طریق فضای مجازی متوجه شدیم استاد محمد رضا شجریان سلطان بلامنازع آواز ایران  به سرطان پیشرفته کلیه مبتلاست ودریک پیام ویدیویی نوروز را به ایرانیان ودیگر ملل پاسدار نوروز تبریک گفته اند البته با چهره ای متفاوت  وموهایی که گویا  بر اثر پرتو درمانی ریخته است . انسان ازدرد اگر خون گریه کند کم است وقتی می بیند استادممنوع التصویر وممنوع  کار است وحق ندارد در وطنش برای هم وطنانش بخواند مگر ایشان بجز انتقاد از رفتار ناپسند شخصی که هشت سال به کش

ادامه مطلب  

"احساس بطالت، از کمرکشِِ هفته آغاز می شود؛ از سه شنبه ها"  

 
گاهی آنقدر دلم می گیرد که خودم هم باورم نمی شود که بعد از آن حال، بتوانم ادامه حیات بدهم.
روزهای وسط هفته را هم پشت سر می گذارم و اتفاق خاصی را پیش رویم نمی بینم. از روز شنبه، با خودم قرار گذاشتم که آخر این هفته درس نخوانم و بیخیال تر زندگی کنم. اما انگار نمی شود خیالی نداشت...
یکشنبه را به یاد بیاور که پیام دادی: " مطلب جدیدت را بگذار بخوانم"
نِت نداشتم، اما به محض اینکه وصل شدم. وبلاگ را به روز کردم.
ساعت از ده شب گذشته بود که زنگ زدی... چند صفحه از

ادامه مطلب  

آینگ ...  

خب ... من از خیلی از آهنگام هیچ وقت سیر نمیشم ...
ولی برترینشون آهنگ دوستت دارم گروه آریانه !
بعدش آهنگهای " مردم شهر " از حامد همايون
 و " وقتی هستی" از علیرضا طلیسچی !!! 
تو چـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ؟

ادامه مطلب  

سی‌دی به شدت نایابِ تار_با کیفیتِ اصلی‌_ غلامحسین بیگجه‌خانی  

 
امروز سی‌دی به شدت نایابِ تار_با کیفیتِ اصلی‌_ غلامحسین بیگجه‌خانی_ استادِ بزرگ _کامل_مسلمِ _ مکتبِ تارِ تبریز را که از سی‌دی به م‌پ۳ تبدیل کرده ام،از ارشیوِ خصوصی خودم  در اختیارتان قرار می‌ دهم.
 ۲نکته را ضروری است که توضیح بدهم:
۱_به دلیلِ کارهایی که ناچار به انجامش بودم،مدت‌ها در آلمان نبود م از این نظر پوزش می‌‌خواهم که در خدمتِ شما نبود م و تاخیری افتاد در ضبطِ سی‌دی که اکنون در دسترستان قرار می‌‌دهم،ذکرِ این نکته هم ضروریست ک

ادامه مطلب  

تابهار دلنشین  

 
شعر: بیژن ترقی
دستگاه: همايون (بیات اصفهان)
آهنگساز : استاد روح الله خالقی
آواز : استادغلامحسین بنان
 
(تا بهار دلنشین)
 
تا بهار دلنشین آمده سوی چمن
ای بهار آرزو بر سرم سایه فکن
چون نسیم نو بهار بر آشیانم کن گذر
تا که گلباران شود کلبه ویران من

تا بهار زندگی آمد بیا آرام جان
تا نسیم از سوی گل آمد بیا دامن کشان
چون سپندم بر سر آتش نشان بنشین دمی
چون سرشکم در کنار بنشین نشان سوز نهان

تا بهار دلنشین آمده سوی چمن
ای بهار آرزو بر سرم سایه فکن
چون

ادامه مطلب  

No.120  

داشتم یه آهنگ از همايون.شجریان جانم گوش میدادم و فک میکردم چطور ممکنه یه نفر هنوز وقتی ازش ایمیل کاری میخوای بهت ایمیل یاهوشو بده و در جواب این سوال که چرا اکانت جی میل ندارین بگه ندارم دیگه اینم ایمیل شخصیمه :/ همینجوری که به ابعاد تعجبم فکر میکردم یادم افتاد به آدمهای دوران یاهوی خودم. آدمهایی که بعدها به دلایلی از یاهو به جی میلم افزوده نشدند. و اگر ارتباطی هم بود هنوز همونجا بود. گفتم که من آدم نوستالژیکیم. یاد مم افتادم که آخرین باری که به

ادامه مطلب  

خبر خوب ... بهترین خبر  

خدا از مرخصی برگشته و زنده است. 
 
 
پی نوشت : 
خوشحالم؛ انقدر دلم قُرص شده که میتونم یه تنــه با یه لشکر شیطان بجنگم و از بودنِ خدا ناامید نشم؛ حتا اگه شکست بخورم و تهِ ماجرا جسد تیکه و پاره م وسط میدان رها بشه.
مرسی که هستی آقای خدا ... مرسی که برگشتی ... مرسی که زنده ای .
 
 
__________________ 
 
پازل : 
 
مردم شهر بهوشید؟ 
هر چه دارید و ندارید بپوشید و برقصید و بخندید 
که امشب سر هر کوچه خدا هست ... خدا هست  
روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست  
نه یک بار و نه

ادامه مطلب  

احمدرضا کریمی مدرس کمانچه و ویولن  

احمدرضا کریمی متولد بهمن ماه سال 1362 فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع، موسیقی را از سال 1378 زیر نظر برادران کریمی آغاز کرد و از مهر ماه سال 1384 به صورت حرفه ای ساز کمانچه را ادامه داد . دوره مقدماتی کمانچه را نزد آقایان قربانی و امینی آغاز کرد . سپس برای فراگیری دوره های عالیاکمانچه نوازی از محضر اساتید بزرگ کشور  در شهرتهران آقایان : اردشیر کامکار ، علی اکبر شکارچی ، مهدی آذر سینا ، داوود گنجه ای و شروین مهاجر هره می برد . از سال 1390 زیر نظر استاد هم

ادامه مطلب  

امن ترین و گرم ترین جای دنیا  

 
«امن‌ترین و گرم‌ترین جای دنیا، همون جایی كه دیگه نیاز به هیچ چیز و هیچ كس نداری. جایی كه از هیچ چیز نمی‌ترسی و بهت آرامش میده و عزیزت می‌داره. جایی كه آخر هر تلاشی باید آرزو كنی اونجا باشی و وقتی اونجا بودی دیگه همه تلاشت رو برای اون می‌كنی. جایی كه قانونش فراتر و پرقدرت‌تر از هر قانونیه. جایی كه كسی نمی‌تونه بهش حكمرانی كنه و براش تصمیم بگیره. جایی كه اونجا جاودانه میشی، هر لحظه متولد میشی و هرگز نمی‌میری. همون جایی كه هم دنیاست و هم آخر

ادامه مطلب  

برنامه کلاسی سال 96-95  

                                 کلاسی سال 95-96 دبیرستان امام حسین (ع)


ردیف

نام دبیر

شنبه

یکشنبه

دوشنبه

سه شنبه

چهار شنبه

جمع ساعات


1

ثابت-تدین

 

 

 

 

 

 

 

4

4

3

3

2

2

 

5

6

7

4

7

7

 

2

1

5

5

3

 

 

 

 

6

6

1

1

 

 

21

 


2

احمد بشیری

2

2

2

2

5

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

 


3

مصطفی رئیسی

7

7

6

6

4

4

 

 

 

 

 

 

 

 

6

5

4

7

5

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

 


4

 سید  علی اکبرسولیفرد

6

6

7

7

7


ادامه مطلب  

حرف های خوب،حرف های قشنگ بدرد نخور  

حرف از شهناز شروع شد،گفتم من خیلی موسیقی دوست دارم،خیلی بیش تر از اونچیزی که فکر کنی اما شهناز و شور و همايون سرم نمیشه!دید اهل بخیه نیستم تو این بحثا،گف نظرت در مورد هرمنوتیک چیه؟گفتم نظر خاصی ندارم اما خدا خیر بده پدر ویکی پدیارو،خندید گف ها!الحق خوب هم گفته،حالا بنظرت هرمنوتیک نئوکلاسیک که اعتقاد به تفسیر اصیل داره درسته یا هرمنوتیک فلسفی که هر تفسیر درستی رو درست میدونه؟میگم نه اهل فلسفه ام نه تفسیر،هر وق نیازم شد از نظر اهلش استفاده م

ادامه مطلب  

قول جدیددر ۷مورد  

۱-اصولا استفاده از وای فای همسایه کار خوبی نیست!ولی من قول میدم جبران کنم...
۲-فردا آزمون دارم !این دفعه هم نتیجه،خیلی قابل توجه نخواهد بود.
۳-مامانم خیلی ازم ناراضیه!ولی خدا خودش میدونه چرا انقدر روحم تو فشاره...میدونه و میدونم کمکم میکنه...اگه نبود و نمیخواست کمک کنه ،اون کتابه رو پیدا نمیکردم!این تبلتم درست نمیشد و من یه روز دیگه ام بدون این آقا حامد همايون و اهنگاش افسردگیم ادامه پیدا میکرد...پس خدا دوستم داره و میخواد کمکم کنه!(احتمالا این م

ادامه مطلب  

در سومین روز از هفته کتاب برگزار شد  

نقد کتاب « راهکارهای طلایی در زندگی »
 
به گزارش رابط خبری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شمیرانات ، جلسه نقد و بررسی کتاب « راهکارهای طلایی در زندگی » اثر مجید اسماعیلی لیما در روز دوشنبه مورخ 24/8/1395 از ساعت 14 و با حضور نویسنده اثر ، همايون شاهمرادی به عنوان منتقد ، جمعی از نویسندگان ، اعضاء و کتابداران در محل کتابخانه عمومی شهید باهنر برگزار شد .
در این جلسه ، ابتدا نویسنده اثر ، به معرفی اثر خود پرداخته و هدف از نگارش این کتاب را ارائه راه

ادامه مطلب  

«آموزش دستگاه های موسیقی» به روش مداحی توسط مرحوم حاج محمود ایزدی  

 


«آموزش دستگاه های موسیقی» تعلیم دستگاههای موسیقی به روش مداحی توسط مرحوم حاج محمود ایزدی که بخش اول آن مربوط به دستگاه همايون بخش دوم دستگاه افشاری و بخش سوم دستگاه بیات اصفهان می باشد


 

ردیف
دستگاه همايون
حجم(KB)
زمان

1
دانلود جلسه اول
1,273
 0:04:20

2
دانلود جلسه دوم
205
 0:00:41

3
دانلود جلسه سوم
531
 0:01:48

4
دانلود جلسه چهارم
953
 0:03:14

5
دانلود جلسه پنجم
151
 0:00:30

6
دانلود جلسه ششم
175
 0:00:35

7
دانلود جلسه هفتم
887
 0:03:01

8
دانلود جلسه هشتم
213
 0:00:41

 

ردیف


ادامه مطلب  

نقد کتاب « راهکارهای طلایی در زندگی »  

در سومین روز از هفته کتاب برگزار شد
نقد کتاب « راهکارهای طلایی در زندگی »
 
 جلسه نقد و بررسی کتاب « راهکارهای طلایی در زندگی » اثر مجید اسماعیلی لیما در روز دوشنبه مورخ 24/8/1395 از ساعت 14 و با حضور نویسنده اثر ، همايون شاهمرادی به عنوان منتقد ، جمعی از نویسندگان ، اعضاء و کتابداران در محل کتابخانه عمومی شهید باهنر برگزار شد .
در این جلسه ، ابتدا نویسنده اثر ، به معرفی اثر خود پرداخته و هدف از نگارش این کتاب را ارائه راهکارهای مناسب جهت رسیدن به

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام